Вшановуючи героїчне минуле рідного краю

Дата: 10.03.2020 15:21

Фото без описуУ березневі дні ми відзначаємо 76-ту річницю визволення Тальнівського району від німецького агресора.

9 березня було звільнене  місто Тальне.

У глибину років відходять героїчні і трагічні події часів Другої світової війни. З вдячністю сьогодні ми згадуємо подвиг визволителів, чий приклад героїзму і любові до рідної землі вчить сучасні покоління захищати Батьківщину.

Фото без описуМи низько вклоняємося світлій пам'яті усіх, хто віддав життя в ім'я Перемоги. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам.

10 березня, вшановуючи героїчне минуле рідного краю,  керівники району та міста спільно із ветеранами поклали квіти до Пагорба Слави.

Вічна пам'ять героям минулого!

Вічна слава захисникам України!

Миру нам на рідній землі!