Районна спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: змагання з тенісу

Дата: 10.03.2020 11:23

Фото без описуУ рамках районної спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування днями відбулися змагання з тенісу. Активну участь у змаганнях взяли працівники районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.  Змагання проходили у двох категоріях: Чоловіки та  „Жінки, переможцями в яких стали:

Чоловіки“:
І місце – Віталій Карпук (районна рада);

ІІ місце – Олександр Дімітров (районна рада);

ІІІ місце – Ігор Кибаленко (управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

„Жінки“:
І місце –Ліля Мантула (управління соціального захисту населення райдержадміністрації);
ІІ місце – Інна Оратівська (управління соціального захисту населення райдержадміністрації);
ІІІ місце – Іра Фещенко (управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам натхнення у подальшій боротьбі, адже Спартакіада триває. Вісімнадцятого березня проходитимуть змагання з волейболу.