Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

Дата: 10.03.2020 09:32

Фото без описуВесняна романтична пора завжди приносить нові сподівання. От і цього дня щирими емоціями та мріями і сподіваннями ділилися тальнівці у святковій залі районного будинку культури.

Восьмого березня там відбувся святковий концерт „Для Вас, жінки!“.

Фото без описуПривітав жінок Тальнівщини голова райдержадміністрації Олександр Цимбал. Побажав усім у цей весняний день Божого благословення, міцного здоров’я, родинного затишку і благополуччя під щасливим мирним небом України!

Позитивних емоцій додали вітання від імені народного депутата України Андрія Стріхарського. Його помічник Володимир Буковський зачитав вітальну адресу для всіх тальнівчанок. Присутнім у залі жінкам були подаровані троянди.

Атмосферу родинності, жіночності та позитиву доповнила лірична концертна програма, яку підготували працівники та колективи районного будинку культури.

Оплески були гучними, емоції – по-весняному щирими.