Світлій пам'яті волонтера Ігоря Іванченкова

Дата: 17.03.2020 08:44

Фото без описуМинає п'ять років, як раптово обірвалося життя волонтера, нашого земляка Ігоря Іванченкова.

З перших днів загострення ситуації на Сході країни, Ігор Іванченков став активним учасником волонтерського руху, що  забезпечував збір та доставку гуманітарної допомоги на передову. Його пам’ятатимуть багато захисників України.

Пам'ятає і Тальнівщина.

Ігоря Іванченкова нагороджено медаллю волонтера „За гідність та патріотизм“, церковною грамотою «За розвиток волонтерського руху»,   медаллю «Волонтер України за покликом серця» та медаллю Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», посмертно.

Віддаючи шану пам'яті волонтеру було покладено квіти до меморіальної дошки на пам’ятному знаку Героям Небесної Сотні та захисникам України.

Голова Тальнівського районного громадського формування «Народна самооборона Тальнівщини» Володимир Швець вручив вдові Ігоря Іванченкова Ніні Іванченковій іменний прапор із портретом волонтера.

Вічна шана і вдячність земляку-волонтеру, патріоту, який так любив рідний край.