Юрій Лесюк на ТРК «Ільдана» про ситуацію з поширенням коронавірусу

Дата: 19.03.2020 08:33

Юрій Лесюк на ТРК «Ільдана» про ситуацію з поширенням коронавірусу

Фото без описуПри нинішній ситуації в країні важливо максимально забезпечити проведення та дотримання профілактичних заходів. Люди мають більше часу проводити вдома та усвідомлювати: чим менше контактуватимуть одне з одним, тим менше шансів поширення епідемії.

Про це в ефірі ТРК «Ільдана», у програмі «У фокусі подій», сказав заступник голови облдержадміністрації Юрій Лесюк.

Він, зокрема, розповів про карантинні заходи в області, загалом про небезпеку коронавірусної інфекції та методи протидії їй, профілактику, правила особистої гігієни людей, а також проведення тестових досліджень, готовність медзакладів та їхніх фахівців тощо.

Дивіться у відео: