Черкащанам нагадують про відповідальність за порушення правил карантину

Дата: 02.04.2020 10:06

Черкащанам нагадують про відповідальність за порушення правил карантину

Автор

Область – на карантині. Все для того, аби не допустити масового поширення коронавірусної інфекції. Водночас за порушення встановлених правил карантину на черкащан накладатимуть штрафні санкції.

Зокрема, за недотримання положень статті 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» на фізичних осіб накладатимуть штрафи від 17 до 34 тис. грн, посадових та юридичних осіб – від 34 до 170 тис. грн. Факти порушень карантинних обмежень фіксують працівники Нацполіції, фахівці Держпродспоживслужби та органи місцевого самоврядування.

Загалом, станом на 01 квітня в області склали 107 протоколів про адміністративне правопорушення правил карантину. З них на фізичних осіб – 73,щодо посадових – 34.

Найбільше порушень зафіксували в Уманському та Черкаському відділах поліції. Відповідно по районах такі кількісні показники:

Черкаський ВП – 12,
Звенигородський ВП – 1;
Черкаське РВП – 1;
Христинівський ВП – 2.

Головне управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області склало 2 протоколи щодо посадових осіб.