Про поширення та протидію COVID-19 на Черкащині в питаннях та відповідях

Дата: 13.04.2020 09:38

Про поширення та протидію COVID-19 на Черкащині в питаннях та відповідях

Автор

Фото без описуУ період карантину через поширення коронавірусної інфекції люди задають безліч питань. Відповідаємо на ті, з якими звертаються найчастіше.

– Відповідно до встановлених карантинних вимог маски потрібно носити обов’язково в усіх громадських місцях. Однак їх немає в аптеках. Що робити?

Захисні маски, пошиті місцевими виробниками Черкащини, можна придбати в аптеках мережі комунального підприємства обласної ради «Фармація». Загалом натепер установа співпрацює з трьома виробниками. Щодень вони надають до 3 тисяч масок, які розподіляють аптеками мережі всією Черкащиною.

Водночас, якщо у вас є час та натхнення, ви також можете зробити захисну маску власноруч.

Зауважимо, у цілому в області виробляють щоденно майже 50 тис. одноразових масок. Декілька підприємств налагоджують виробництво. Сподіваємося, що найближчим часом щоденне виробництво може наблизитися до 100 тис. одиниць.