Роман Боднар про стан поширення коронавірусної інфекції на Черкащині

Дата: 17.04.2020 09:26

Роман Боднар про стан поширення коронавірусної інфекції на Черкащині

Автор

Фото без описуНа Черкащині за весь період карантину лабораторно підтвердили 115 випадків інфікування коронавірусною інфекцією. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив очільник області Роман Боднар.

Загалом видужали після діагностування коронавірусу 31 областянин.

– Сьогодні статистика МОЗу інформує про 110 випадків, але за ніч отримали результати нових досліджень, – додає у дописі Роман Боднар. – Тому, аби уникнути непорозумінь, інформуємо про 10 випадків за добу: м. Черкаси – 5, Черкаський район – 1, Умань – 1 та Кам’янка – 3. Пацієнти в задовільному стані. Перебувають на амбулаторному лікуванні, пацієнт з Умані – в інфекційній міській лікарні.На сьогодні в тяжкому стані перебувають 3 особи, вони під наглядом лікарів Черкаської інфекційної лікарні. Ще раз звертаюся до черкащан – будьте свідомими! Попереду Великодні свята, всім хочеться відвідати рідних, прийти на богослужіння в храм і освятити паску. Але цього року маємо залишатися вдома, потурбуйтеся про себе та близьких!