Уряд виділив 6 млрд грн для фінансування допомоги по безробіттю

Дата: 27.04.2020 15:05
Кількість переглядів: 52

На позачерговому засіданні Уряду було ухвалено постанову “Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття ”.

Так, Фонду було виділено 6 млрд грн, а також затверджено порядок використання зазначених коштів.

Виділені кошти будуть спрямовані на виплату:

допомоги по безробіттю – 1,277 млрд грн
підвищення мінімального розміру допомоги по безробіттю з 650 грн. до 1000 гривень;
допомога звільненим за власним бажанням з 1 дня, а не як було раніше з 91 дня
виплата усім безробітним з 1 дня реєстрації, а не з 7 як було раніше.
допомоги по частковому безробіттю – 4,723 млрд грн
виплати суб’єктам малого та середнього підприємництва на період карантину для покриття витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час.

- Прийнята постанова, якою виділено 6 млрд грн, дозволить вирішити дві наші ключові цілі. Перша – це забезпечити реальну допомогу тим людям, які зараз, на жаль, вже втратили роботу. А друга –  допомогти роботодавцям з виплатою зарплат їхнім працівникам і тим самим попередити звільнення, зберегти робочі місця, – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.