Відбулося засідання оперативного штабу, 04.05.2020

Дата: 04.05.2020 15:53

Фото без описуСьогодні голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал провів засідання оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території Тальнівського району коронавірусу COVID-19. Нагальним до обговорення постало питання роботи Тальнівського ринку, який відновив свою роботу 3.05.2020 р., зокрема дотримання на його території вимог профілактичних заходів в умовах карантину. До обговорення були запрошені керівництво ринку, представники підприємництва району, ЗМІ.

За результатами обговорення було прийнято  прийнято рішення.

Витяг з протоколу додається.

Витяг з протоколу

від 04 травня 2020 року № 10

За результатами розгляду питань порядку денного оперативний штаб з питань запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19  вирішив:

1. Провести додаткове комісійне обстеження роботи Споживчого товариства "Тальнівський ринок" при реалізації продовольчих товарів, посадкового матеріалу, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин   фермерами та підприємцями району щодо дотримання виконання вимог профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі на агропродовольчих ринках відповідно до ПОСТАНОВИ ГОЛОВНОГО ДЕРЖАВНОГО САНІТАРНОГО ЛІКАРЯ УКРАЇНИ № 14 від 27.04.2020 , а саме:

- працівники, продавці й відвідувачі ринку повинні бути у захисній масці або респіраторі й мають проходити температурний скринінг;

- на кожному вході (в’їзді) на ринок повинні стояти антисептики;

- на 10 квадратних метрах повинен бути один покупець, не більше;

- контактні поверхні треба дезінфікувати кожні три години;

- в кінці робочого дня мають відбутися прибирання та дезінфекція;

- не повинно бути стихійної торгівлі на прилеглій території ринку.

- також є умови для продавців — щонайменше 3 метри відстані між їхніми робочими місцями та наявність захисних екранів між продавцями й покупцями.

Працівники ринку зобов’язані інформувати відвідувачів про встановлені обмеження та про профілактику коронавірусу, контролювати виконання цих вимог і оперативно усувати порушення.

Термін: 05 та 08 травня 2020 року.

2. Скасувати дію пункту 2 рішення засідання оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території Тальнівського району коронавірусу COVID-19 від 30.04.2020 № 9  щодо дозволу роботи з 01.05.2020 року промислових магазинів, перукарень та салонів за умови дотримання ними загальних правил карантину та забезпечення працівників засобами індивідуального захисту.

Тальнівська міська рада

Сільські ради.

Голова оперативного штабу                                             Олександр ЦИМБАЛ

Секретар                                                                           Сергій КОПЕРНАК