Питання підтримки учасників АТО обговорили під час онлайн-наради

Дата: 08.05.2020 13:52

Питання підтримки учасників АТО обговорили під час онлайн-наради

Автор

Фото без описуПитання підтримки й допомоги атовцям області обговорили в ході онлайн-наради на платформі ZOOM за участі заступника голови ОДА Юрія Лесюка, керівниці контактного Центру, радниці з розвитку соціальної згуртованості в Черкаській області Лариси Ходаковської,  також представників обласного й районних центрів допомоги учасникам АТО,  Черкаського правозахисного центру, ГО “Ветерани війни “Захисники України”та ін.  Йшлося про проблемні питання в період карантину. Зокрема й про забезпечення прав учасників бойових дій, а саме:

–  стан дотримання прав ветеранів на рівні районів; наявність та виконання місцевих програм;

– допомога ветернам з інвалідністю в умовах карантину;

– надання медичної допомоги в умовах карантину;

– соцдопомога до 5 травня (умови надання);

– санаторно-курортне лікування в 2020 році;

– працевлаштування атовців та ін.