A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Тальнівський район

З 11 травня 2020 року запроваджуються заходи з послаблення карантину

Дата: 08.05.2020 17:07
Кількість переглядів: 526

З 11 травня 2020 року запроваджуються заходи з послаблення карантину. З цього приводу у Тальнівській райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом Олександра Цимбала, голови райдержадміністрації, голови комісії.

Було прийнято ряд рішень щодо забезпечення життєдіяльності району в таких умовах.

Протокол засідання додається

 

 

ПРОТОКОЛ   № 12

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ  КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ  ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

від  “08”  травня  2020 року

Головував: Голова комісії Цимбал О.Є.

Присутні :  члени комісії (за окремим списком).

Запрошені: (за окремим списком).

Про заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19

 

Слухали Цимбала О.Є. (голову райдержадміністрації, голову комісії), який поінформував  про зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 внесені постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343, зокрема продовжено карантин до 22 травня 2020 року. Одночасно починаючи з 11 травня 2020 року запроваджуються заходи з послаблення карантину, зокрема відкривається доступ в парки, сквери та зони відпочинку, об’єкти індустрії краси (перукарні, салони краси і т. д.), частину магазинів, які розташовані в окремих приміщеннях, з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних правил. Також з вказаної дати дозволяється працювати закладам громадського харчування на винос, а також літнім майданчикам кафе та ресторанам на відкритому повітрі. Дозволять працювати й стоматологам, адвокатам та нотаріусам. Однак всі вказані суб’єкти мають працювати за визначеними критеріями із дотриманням рекомендацій МОЗ України та відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Комісія вирішила:

1. Продовжити на території району карантин до 22 травня 2020 року.

2. Міському та сільським головам, структурним підрозділам райдержадміністрації, керівникам підприємств, установ та організацій у своїй діяльності керуватися положеннями, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211«Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, у т. ч. внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343.

3. Міському та сільським головам з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) з урахуванням статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» із змінами, рекомендувати:

3.1. Забезпечити контроль за дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в громадських місцях у період вихідних та святкових днів;

3.2. Посилити роботу щодо попередження та виявлення порушень правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», розпорядження Головного державного санітарного лікаря України від 04.05.2020 року № 31, наявності особистих медичних книжок відповідно до переліку працівників окремих професій затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559,  іншими актами законодавства, а також рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами;

3.3. Забезпечити дотримання вимог щодо профілактичних заходів з протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 № 313,  постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби СОУГО-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» та наявності  .

3.4. Забезпечити відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України  контроль, за станом санітарно-гігієнічної та епідемічної ситуації на підпорядкованих територіях, забезпечити контроль за недопущенням прийняття рішень, які суперечать вимогам чинних нормативно-правових актів України.

4. Тальнівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, Тальнівському  відділенню поліції  Звенигородського відділу поліції ГУНП  у Черкаській області, міському та сільським головам забезпечити контроль за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та агропродовольчими ринками санітарних та протиепідемічних вимог.

5. Тальнівському  відділенню поліції  Звенигородського відділу поліції ГУНП  у Черкаській області, сектору реагування патрульної поліції проводити профілактичні заходи та посилити контроль за дотриманням у період святкових та вихідних днів підприємствами, установами, організаціями та населенням обмежувальних та протиепідемічних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

6. Контроль за виконанням протокольного рішення залишаю за собою та покладаю на сектор з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи райдержадміністрації.

 

            

 Голова комісії                                                                       Олександр ЦИМБАЛ       

 

 Секретар комісії                                                                               Сергій КОПЕРНАК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування