Щодо оплати житлово-комунальних послуг

Дата: 12.05.2020 15:27

Фото без описуПід час карантину в Україні всі підприємства житлово-комунальної сфери відповідно до вимог чинного законодавства продовжують надавати житлово-комунальні послуги безперервно та працюють у штатному режимі.

Одночасно, у підприємств зросли витрати на дезінфекцію та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників, збільшився обсяг побутового сміття та зріс об’єм робіт з прибирання багатоквартирних будинків.

Таким чином, витрат у підприємств стало більше, а головне джерело надходжень підприємств залишилося незмінним – платежі споживачів.

Несплата громадянами за житлово-комунальні послуги призводить
до складнощів у роботі підприємств житлово-комунальної сфери, а саме
до зростання заборгованості із виплати заробітної плати, оплати за отримані енергоносії, паливно-мастильні матеріали та заборгованості із сплати
  податків, зборів, платежів.

Тому дуже важливою є свідомість громадян щодо оплати спожитих житлово-комунальних послуг для забезпечення безперебійної та стабільної діяльності підприємств критично важливої інфраструктури.