Повідомляємо про наявність вакантної посади державної служби

Дата: 13.05.2020 09:17

Фото без опису Тальнівська районна державна адміністрація повідомляє про наявність вакантної посади державної служби категорії „В“ – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики  та захисту довкілля районної державної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:

Освіта    вища; ступінь вищої освіти – молодший бакалавр або бакалавр,

спеціальність - архітектура та містобудування або промислове і цивільне будівництво.

До основних посадових обов’язків головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики  та захисту довкілля районної державної адміністрації входить:

1)  Забезпечення в установленому порядку реалізації державної політики та надання адміністративних послуг в галузі містобудування та архітектури.

2) Ведення обліку забезпеченості та координація розробки містобудівної документації, генеральних планів населених пунктів, матеріалів містобудівного кадастру та вирішення інших інженерних питань, систематизація документації з проведення інженерних вишукань для будівництва.

3) Сприяння розробленню, проведення експертизи містобудівної документації населених пунктів району.

4) Оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

5) Сприяння створенню основи території району.

6) Забезпечення виконання робіт з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів, містобудівної документації, топографогеодезичних матеріалів.

7) Співпраця з органами державного архітектурно-будівельного контролю з питань самочинно забудованих об’єктів містобудування.

8)  Управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах  адміністративно-територіальної одиниці.

Просимо громадян, які мають відповідну спеціалізацію і бажання працювати звертатися в кабінет № 305 Тальнівської районної державної адміністрації.

Керівник апарату                                                                        Леся СОЛОВЕЙ