Аграрії Черкащини завершили посів основних сільськогосподарських культур

Дата: 20.05.2020 09:04

Аграрії Черкащини завершили посів основних сільськогосподарських культур

Автор

Фото без описуВ області завершилася весняна посівна кампанія основних сільськогосподарських культур. Посіяно ярих зернових та зернобобових по всіх категоріях господарств на площі майже 482 тис. га, що становить 100% від запланованих площ (у 2019 році на поточну дату було посіяно 397,9 тис. га (89,0%)).

Зокрема на Черкащині посіяно: ячменю на площі 45,1 тис. га, пшениці – 5,5 тис. га та гороху – 10,4 тис. га.

Кукурудзи на зерно посіяно 410,3 тис. га або 100% від запланованої площі. На цей період минулого року було посіяно 345,9 тис. га (90,3%)).

Аграрії регіону також висіяли технічні культури на площі 350 тис. га або 100% від запланованих площ. Для порівняння минулоріч у цей період було посіяно 267,1 тис. га (76,7%).

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку ОДА, фітосанітарний стан посівів як озимих, так і ярини контрольований.