Пам'ятаємо героя! Віталій Малиш

Дата: 02.06.2020 08:38

Сьогодні йому б виповнилося 29 років.

Фото без описуТа вже минає шостий рік, як юнак героїчно загинув під час виходу з оточення під Іловайськом Донецької області (так званого Іловайського котла) 29 серпня 2014 року.

Віталій Малиш народився і виріс у мальовничому селі Павлівці Першій. Був сміливим та впевненим. Тому пішов захищати свою державу від ворога.

Віталій любив життя, планував своє майбутнє у мирній Україні. Але всі його плани обірвала війна…

Героя поховали у рідному селі.

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Віталій Малиш нагороджений орденом „За мужність“  III ступеня (посмертно).

Також Віталій нагороджений медаллю „За заслуги перед Черкащиною“ (посмертно).

На знак вшанування світлої пам'яті земляка Віталія Малиша встановлено меморіальну дошку на пам'ятнику Героям Небесної Сотні у Тальному, а також у його рідному селі Павлівці Першій.

Вічна слава Герою, що віддав життя за Україну!