Щодо переведення котельні ЦРЛ на біопаливо. Із робочої наради

Дата: 03.06.2020 16:09

Фото без описуПошук альтернативних джерел теплопостачання об'єктів соціальної сфери району – один із пріоритетів роботи органів виконавчої влади.

Третього червня голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал за участю свого заступника Тетяни Півторак, заступника міського голови Олександра Маринченка та головного лікаря районної лікарні Олега Солодька провів робочу зустріч із представниками компанії „Еко Енергія ” м. Біла Церква. Напрямки роботи організації:

• Виробництво та продаж теплової енергії з використанням нетрадиційних та відновних джерел енергії.
• Виробництво та продаж модульних котельних.
• Виробництво та продаж біопалива.

Фото без опису  Фото без опису

На нараді було обговорено питання перспектив переведення роботи котельні Тальнівської центральної районної лікарні на альтернативне паливо.

Основні вимоги, на які звернув увагу Олександр Цимбал – це вчасне та якісне теплозабезпечення лікарні та енергоефективність.

За результатами наради були напрацьовані  механізми подальшої співпраці.