Звернення голови Тальнівської райдержадміністрації Олександра Цимбала

Дата: 05.06.2020 15:30

Шановні друзі!

Фото без описуЗнаю, що всі вже втомилися від карантину. Знаю, що всім вже набридли маски і дезинфікатори. Але…не зважаючи на нашу втому, дратівливість – коронавірус нікуди не зник.

Ми всі з вами змінили своє ставлення до цієї хвороби, звикли, заспокоїлись і почали зневажати заходами індивідуального захисту. Проте Уряд послабив карантин, а не відмінив його зовсім! Знаючи важку економічну ситуацію в кожній родині, в кожному підприємстві, в кожному місцевому бюджеті через жорсткий карантин, дуже не хочеться знову його повторювати через можливе погіршення епідситуації в регіоні!

Прошу кожного бути відповідальним і дотримуватись умов карантину, щоб ця хвороба не прийшла в родини тальнівчан!

Особливо звертаю увагу!

Завтра - поминальна субота і на кладовища району з’їдуться відвідувачі з усієї країни. Закликаю всіх берегти себе і рідних – не забути одягнути маску, дотримуватись соціальної дистанції!

Бажаю всім нам міцного здоров'я, терпіння та взаєморозуміння!

голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал