Нарада щодо фінансового плану КНП „Тальнівська ЦРЛ“

Дата: 12.06.2020 12:48

Фото без опису12 травня під керівництвом голови Тальнівської райдержадміністрації Олександра Цимбала відбулася робоча нарада щодо обговорення проєкту рішення про внесення змін до фінансового плану некомерційного комунального підприємства „ Тальнівська ЦРЛ” на 2020 рік. Обговорення відбулося за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, голови районної ради Валентини Любомської, в.о. міського голови Василя Сідька, директора-головного лікаря КНП „ Тальнівська ЦРЛ” Олега Солодька, голови постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку Олександра Дімітрова, а також фінансистів відповідних служб.

Було узгоджено усі напрямки співпраці та співфінансування, враховано пропозиції учасників наради. Доопрацьований проєкт рішення буде винесено на розгляд депутатів на найближчій сесії районної ради.