23 червня – День державної служби

Дата: 18.06.2020 15:53

Фото без описуШановні державні службовці, ветерани державної служби!

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас

із професійним святом!

Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють розв’язанню повсякденних проблем мешканців району. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ