28 червня – День Конституції України

Дата: 18.06.2020 15:55

Фото без описуШановні жителі Тальнівщини!

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас

із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Конституції — це одна зі сходинок становлення України незалежною та демократичною державою. Адже вона визнає найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із нас. Нехай же це свято додає снаги та впевненості у власних силах.

Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, миру та достатку, впевненості у майбутньому, реалізації всіх конституційних прав і свобод.

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ