Вітальне слово голови Тальнівської райдержадміністрації

Дата: 23.06.2020 08:34

Дорогі мої колеги!

Щиро вітаю вас із Днем державної служби України!

Це свято об`єднує тих, хто служить державі та людям. Довіра до влади починається з вас, бо від вашого професіоналізму та бажання допомогти людям залежить, наскільки ефективною буде система державного управління. Суспільство покладає на вас особливо відповідальні завдання, чекає компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Фото без описуКожен з вас на своєму робочому місці повсякденною працею, слушною порадою, добрим словом і добрим ділом допомагає людям. Нехай же мудрими будуть ваші дії на професійній ниві!

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров`я, щастя, благополуччя та успіхів у благородній справі служіння народу.

Сімейного затишку Вам, добробуту та віри у завтрашній день! Нехай множаться щастям та радістю зроблені Вами добрі справи!

Зі щирою повагою

Голова Тальнівської райдержадміністрації