Регіональна рада профтехосвіти при ОДА – про планові обсяги регіонального замовлення на підготовку кадрів

Дата: 26.06.2020 10:12

Фото без опису

На засіданні Регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти області при ОДА, що відбулась в Будинку рад під головуванням заступників голови ОДА Юрія Лесюка та Романа Карманніка, обговорили планові обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у 2020 році.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Відкрив засідання Юрій Лесюк, який означив повноваження Регіональної ради профтехосвіти.

Щодо обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців та кваліфікованих робітників у 2020 році у закладах професійної (професійно-технічної) освіти доповіла Оксана Сімушіна.

У ході зустрічі керівники закладів професійної (професійно-технічної освіти) області озвучили обґрунтування пропозицій до регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів.

Учасники засідання відзначили необхідність посилення співпраці всіх стейкхолдерів профтехосвіти щодо перспективного планування розвитку закладів освіти з метою реагування на кон’юнктурні зміни ринку праці.

Фото без опису

Також у рамках зустрічі відбулася Виставка-презентація «Професійна освіта Черкащини», на якій були представлені напрямки підготовки кваліфікованих кадрів, методичні розробки та творчі доробки учнів.

За інформацією Управління освіти  і науки Черкаської ОДА