На Черкащині встановлять 4 вагові комплекси безперервної дії, – Роман Боднар (відео)

Дата: 30.06.2020 09:57

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар проінспектував ділянку дороги Н-16 у Звенигородському районі. Тут розпочали поточний середній ремонт в межах програми #Великебудівництво.

Також очільник області поінформував про спільну зустріч із керівником Укравтодору Олександром Кубраковим, під час якої обговорили плани на наступний рік та цьогорічне розроблення проектно-кошторисної документації.

Уже цього року на Черкащині встановлять 4 сучасні вагові комплекси автоматичної безперервної дії.

–Важливе питання збереження дорожнього покриття. Вже цього року на Черкащині встановлять 4 вагові комплекси автоматичної безперервної дії: 1 в Умані, 2 в смілянському напрямку, 1 на виїзді із Черкас на дамбі. Вони дороговартісні, але ефективні, – говорить Роман Боднар.

Також вирішили важливе питання щодо монтажу вагового комплексу на Канівській ГЕС.

– Гостро стоїть питання об’їзної дороги на Чигирин. Проїзд на Тясминській дамбі тимчасово заборонили до проведення грунтовної експертизи. Тому плануємо відновити об’їзну дорогу, щоб забезпечити проїзд в цьому напрямку, – додав Боднар.