Черкаські волонтери відзначили обласних владців та фахівців контактного центру за співпрацю в боротьбі з пандемією COVID-19

Дата: 02.07.2020 20:32

Автор

Сьогодні в ОДА черкаські волонтери, зокрема обласної громадської організації «Без бар’єрів» від імені волонтерської ініціативи на базі Центру гостинності, дякували представникам обласної влади та фахівцям обласного контактного центру за співпрацю під час епідемії коронавірусної інфекції та боротьби з пандемією. У прес-центрі адміністрації вручили подяки заступникам очільника області Дмитру Ляшову та Юрію Лесюку, директору Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслану Чикалу, а також працівникам і керівниці обласного контактного центру, радниці з розвитку соціальної згуртованості в Черкаській області Ларисі Ходаковській.

Більше інформації на сайті Черкаської ОДА: