У рамках програми Президента України #Великебудівництво: На Тальнівщині продовжується ремонт доріг загального користування місцевого значення

Дата: 06.07.2020 16:39

У рамках програми Президента України #Великебудівництво:

Фото без описуШостого липня голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал спільно із начальником відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Віталієм Захарчуком, сільським головою села Глибочок Василем Мельником проінспектували стан виконання дорожніх робіт на ділянці автодороги 0241405 (Тальне-Криві Коліна-Лоташеве-Пальчик)-Глибочок-Колодисте-Новоселиця, а саме - між с. Глибочок та с. Колодисте.

Роботи проводяться субпідрядною організацією «Будівельне управління №77» м. Черкаси на умовах договору із підрядником ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», який виграв тендер по Тальнівському району.  Гарантійний термін виконаних робіт – 2 роки.

У ході виїзної робочої зустрічі було відзначено належний рівень темпів та якості виконання дорожніх робіт.

#Великебудівництво  триває…