Відбулося чергове засідання міжвідомчої комісії

Дата: 08.07.2020 16:44

Фото без описуСьогодні голова райдержадміністрації Олександр Цимбал провів чергове засідання міжвідомчої комісії з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.

Членами комісії було відзначено важливість проведення інформаційно-роз`яснювальної  роботи щодо переваг офіційного працевлаштування, повноти сплати податку на доходи фізичних осіб, неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, встановлення контролю за розрахунками господарств з власниками земельних часток (паїв) тощо.

На засідання комісії запрошувалися керівники підприємств, по яких існує ризик недоплати ПДФО із заробітної плати. Більшість із них надали відповідні пояснення у Тальнівське відділення податкової інспекції, з якими членів комісії ознайомила в.о. начальника відділення Тетяна Лущан. Також вона проінформувала про роботу служби у напрямку проведення операції "Урожай 2020".

На наступне засідання комісії планується запросити боржників по сплаті єдиного соціального внеску.