За шість місяців 2020 року  від Черкаської області бюджетів усіх рівнів надійшло 6,5 млрд гривень  податків

Дата: 09.07.2020 14:57

Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська платники податків Черкащини за шість місяців 2020 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 6,5 млрд грн  податків та  платежів, що на 8,5 відс., або на 507 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

До Державного бюджету України перераховано 3 млрд грн, що на 13,6 відс, або на 363 млн грн більше ніж за шість місяців 2019 року, у тому числі надійшло 1,6 млрд грн податку на додану вартість (+ 287 млн грн, або у 1,2 рази більше порівняно з показником минулого року), податку на прибуток – 393 млн грн, що на 6,9 відс. або на 25 млн грн більше ніж за січень - червень 2019 року.

За словами Тетяни Харьковської, місцеві бюджети Черкаської області отримали 3,5 млрд гривень. У порівнянні з показником минулого року надходження збільшились на 4,4 відс, або на 144  млн гривень. Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло понад 2,1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, 531 млн грн єдиного податку, 385  млн грн земельного податку і орендної плати за землю та 213 млн грн акцизного податку.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 2,6 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником минулого року перераховано більше на 43 млн гривень.

Тетяна Харьковська висловила подяку усім платникам податків Черкащини, які у складних для функціонування бізнесу умовах сумлінно виконують свої обов’язки.