Роман Боднар спільно із правоохоронцями провів прийом громадян у Жашкові

Дата: 15.07.2020 12:41

Роман Боднар спільно із правоохоронцями провів прийом громадян у Жашкові

Автор

Сьогодні голова Черкаської ОДА Роман Боднар спільно з представниками правоохоронних органів провели прийом громадян.

– Надалі запроваджуємо практику залучення саме правоохоронних структур, бо запит від громади на дотримання законності – найбільший, – зауважив Роман Боднар.

Колективне звернення озвучили жителі Бузівської громади та депутати сільради. Місцеві скаржаться на протиправні дії керівництва ОТГ, зокрема незаконні звільнення, невиконання рішення суду тощо. Частина звернень стосувалися захисту прав підприємців, законності проведення тендерних процедур та ін.

Нагадаємо, що кожного тижня голова ОДА здійснює робочі візити в райони області, де зустрічається з громадою, оглядає об’єкти програми «Велике будівництво», відвідує бюджетоутворюючі підприємтсва.