Інспекція ремонту доріг Тальнівського району

Дата: 17.07.2020 15:23

Фото без описуУ рамках програми Президента України #Великебудівництво: інспекція ремонту доріг Тальнівського району

Сімнадцятого липня голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал спільно із начальником відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Віталієм Захарчуком проінспектували стан виконання дорожніх робіт на дорогах району.

Зокрема, завершено ремонтні роботи на ділянці автодороги від с. Майданецького до с. Новомайданецького.

На автодорозі 0241405:  на ділянці від Тального до Здобутку – завершено ремонтні роботи, наразі ще продовжується ремонт на ділянці від Глибочка до Колодистого.

Роботи проводяться субпідрядною організацією «Будівельне управління №77» м. Черкаси на умовах договору із підрядником ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», який виграв тендер по Тальнівському району.  Гарантійний термін виконаних робіт – 2 роки.

У ході виїзної робочої зустрічі було проінспектовано рівень темпів та якості виконання дорожніх робіт.

#Великебудівництво  триває…