Світлій пам'яті волонтера Миколи Шевченка

Дата: 22.07.2020 10:18

Фото без описуСьогодні, 22 липня 2020 року, виповнилося б 58 років відомому тальнівському волонтеру, громадському активісту Миколі Володимировичу Шевченку, який відійшов у вічність 24 травня 2016 року.

Це відомий український патріот, який спільно з іншими волонтерами проводив збір коштів, продуктів харчування, засобів захисту, а потім відвозив на передову для українських воїнів.

Його пам’ятатимуть багато захисників України.

Пам'ятає і Тальнівщина.

На пам’ятному знаку Героям Небесної Сотні та воїнам АТО, що в центрі Тального, встановлено меморіальну дошку волонтеру.

Миколу Шевченка нагороджено медаллю „Учасник Євромайдану“, медаллю волонтера „За гідність та патріотизм“, церковною відзнакою „За жертовність та любов до України“, посмертно.

На знак вшанування пам’яті волонтера Миколи Шевченка представники районної державної адміністрації, районної, міської рад, поклали квіти до пам’ятної дошки на меморіалі Героям Небесної Сотні та захисникам України.

Вічна шана і вдячність земляку-волонтеру, патріоту, який так любив рідний край.