Роман Боднар зустрівся з громадами Кам’янщини та Шполянщини

Дата: 24.07.2020 09:24

Роман Боднар зустрівся з громадами Кам’янщини та Шполянщини

Автор

Фото без описуНагальні питання від активу Кам’янського та Шполянського районів заслухав очільник області Роман Боднар. Сьогодні від провів особисті прийоми у цих районах.

– Із кам’янчанами зустрічалися спільно із представниками правоохоронних органів, – пояснив голова ОДА. –  Адже частина звернень стосувалися саме порушення прав громадян. Традиційно порушували питання ремонту доріг, інфраструктурних об’єктів, на деякі з них планую виїхати особисто. Одне із звернень стосувалося якості питної води, це важлива проблема. Звертаю увагу на питання місцеве керівництво Кам‘янської ОТГ, це безпоседня компетенція органу місцевого самоврядування.

Цього ж дня Роман Боднар провів особистий прийом громадян і в Шполянському районі. Спільно із правоохоронцями розглянули колективні, зокрема Матусівської ОТГ, та індивідуальні звернення.