28 липня – День хрещення Київської Русі-України

Дата: 28.07.2020 10:49

Фото без описуДорогі жителі Тальнівщини!

Щиро вітаємо вас із Днем нашої духовної єдності.

Утвердження християнства для нашого народу стало справжнім стрижнем, навколо якого сформувалася наша духовність, було виховано десятки поколінь, народ достойно ніс свої традиції, серед яких - повага до ближнього і любов до Бога.

У нинішні важкі для України часи мир - це те, чого хочуть люди у всіх регіонах України. Свята віра дає нам сьогодні сили пережити всі випробування, які випали нашому народові. Віра в Бога, духовну єдність народу України сьогодні допомагає об'єднати людей, протистоїть розпалюванню ворожнечі та ненависті в суспільстві. Саме з миром в Україну прийдуть процвітання і благополуччя.

У цей святковий день бажаємо милості Божої, духовного єднання людей і довгоочікуваного миру на нашій землі!

Голова районної державної адміністрації             Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА