Інформаційне повідомлення про проведення  конкурсного відбору

Дата: 29.07.2020 12:35

Фото без опису  Тальнівська районна державна адміністрація, відповідно до вимог чинного законодавства України, оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з незалежної (експертної) оцінки об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл Тальнівського району, балансоутримувачем якого є Тальнівська районна державна адміністрація на правах оперативного управління.

Конкурс буде проведено 18 серпня 2020 року о 10.00 год. за адресою: 20401, Черкаська область, м.Тальне, вул. Соборна,28, каб. 303

Останній день подачі документів -11.08.2020 року

Прийом документів припиняється за 4 робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Мета проведення незалежної оцінки:

визначення ринкової вартості   об’єкта нерухомості для  проведення процедури передачі в оренду частин приміщення

Відомості про об’єкти оцінки:

Майновий комплекс (гараж), що складаються із 7 окремих приміщень гаражів (боксів) та вимощення біля будівлі,  загальною площею – 154,9 кв.м зокрема по лотах:

1) майновий комплекс (гараж) в цілому та вимощення біля будівлі, загальною площею – 154,9 кв.м,  визначення  загальної вартості та вартості 1-го кв.м площі приміщення;

2) частина майнового комплексу(граж), 3 бокси, площею – 137,9 кв.м;

Місце знаходження:

20401,Черкаська обл..,  М. Тальне ,вул.. 1-го Травня,69.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 01.08.2020 р

Замовник робіт з оцінки: Тальнівська районна державна адміністрація

Платник робіт з оцінки : балансоутримувач

Для участі в конкурсі необхідно подати конкурсну документацію,

що складається з :

1)  Конкурсна пропозиція:

- Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом, калькуляціїх витрат, запечатана в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсна пропозиція подається на кожний об’єкт окремо.

На конверті слід зазначити:

„На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності“, а також назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію“.

Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт становитиме   не більше ніж п’ять календарних  днів після дати укладення договору  на виконання робіт.

2. Документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

3. Підтвердні документи:

• інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо), за формою згідно додатка 5 до Наказу Фонду Державного майна України  від  31.12.2015  № 2075 (із змінами).
    • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у

штатному  складі і яких буде залучено до проведення оцінки та

підписання звіту  про  оцінку майна;

• письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено

претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання

звіту про оцінку майна,  завірені їхніми особистими підписами,

а також копії кваліфікаційних  документів оцінювачів;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого

претенденту Фондом державного майна України;

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті.

Конкурсна документація подається до приймальної Тальнівської районної державної адміністрації,  за адресою: 20401, Черкаська область, м.Тальне, вул. Соборна,28,  каб 310.

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

- складеної відповідної конкурсної документації, яку надано у визначений строк;

- відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

- досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

- переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

- письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Телефон для довідок  3-04-84

Комісія райдержадміністрації з визначення суб’єкта оціночної  діяльності з незалежної оцінки об’єктів нерухомого майна спільної власності