9 серпня – День працівників ветеринарної медицини

Дата: 30.07.2020 10:07

Фото без описуШановні працівники та ветерани ветеринарної медицини Тальнівщини!

Райдержадміністрація та районна рада вітають Вас  із професійним святом!

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії, для Вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.

Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Від Вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь та наполегливості значною мірою залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля.

Прийміть слова щирої вдячності за наполегливу та віддану працю. Нехай незмінними супутниками Вашої справи будуть високий професіоналізм, уважність і терпіння. Добробуту Вашим родинам, злагоди та Божого благословення, міцного здоров’я, гарного настрою, мирного неба над Україною.

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА