COVID-19: Сьогодні в області +9 нових випадків інфікування

Дата: 31.07.2020 10:15

COVID-19: Сьогодні в області +9 нових випадків інфікування

Станом на 30.07.2020 в області виявлено 919 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.  За останню добу добавилось 9 випадків інфікування.  Про це повідомляє ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”.

Нові випадки :

Звенигородський район – 1

Маньківський – 3

Христинівський – 5

За даними медичних закладів: 23 особи отримують стаціонарне лікування, 106 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.

За добу одужали 15 пацієнтів. Загалом по області  вилікувались 755 осіб.  35 – померли.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 5,8 %. Загальна кількість ліжок – 398.