До уваги шукачів роботи!!!

Дата: 11.08.2020 14:13

Фото без описуСлужба зайнятості володіє інформацією про вакантні посади державних службовців по регіонах України, умови, дати і місце проведення конкурсів, яку офіційно щоденно надає Національне агентство України з питань державної служби.

Для ознайомлення з переліком вакансій звертайтеся до Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ. Додаткова інформація за телефоном 3-04-80.

Робототодавець

Категорія посади

Дата оголошення вакансії

Кінцевий термін подачі документів

Місце проведення робіт

Освітній рівень

Освітньо-кваліфікаційний рівень, науковий ступінь

Центральне міжрегіональне управління  Міністерства юстиції (м. Київ)

Головний спеціаліст відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Базова вища освіта

вища економічна освіта за освітнім ступенем бакалавра або молодшого бакалавра

Центральне міжрегіональне управління  Міністерства юстиції (м. Київ)

Головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Базова вища освіта

вища освіта за освітнім ступенем бакалавра або молодшого бакалавра

Центральне міжрегіональне управління  Міністерства юстиції (м. Київ)

Начальник Городищенського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Повна вища освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право»

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Головний державний виконавець Городищенського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)  (дві посади)

Базова вища освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право».

Центральне міжрегіональне управління  Міністерства юстиції (м. Київ)

Головний державний виконавець Уманського міського відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Центральне міжрегіональне управління  Міністерства юстиції (м. Київ)

Головний державний виконавець Придніпровського відділу державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)