19 серпня – День міста

Дата: 19.08.2020 09:03

Шановні тальнівчани!

Фото без описуРайдержадміністрація та районна рада вітають вас  із Днем  міста Тальне!

Це свято всіх, хто народився і виріс тут, хто приїхав, щоб залишитися. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.

Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки Вашим рукам творилася його унікальна спадщина та історія. Завдяки Вашій наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися сучасне Тальне. І лише подальша спільна праця на загальне благо стане запорукою щасливого майбутнього рідної землі.

Тож з нагоди свята бажаємо Вам і Вашим родинам добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я.  Хай мир, добробут, злагода, взаємна повага та довіра панують у кожній тальнівській родині!

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА