19 серпня – День пасічника

Дата: 19.08.2020 09:05

Фото без описуШановні пасічники Тальнівщини!

Райдержадміністрація та районна рада вітають вас  із Днем пасічника!

За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину та секретів якої природа приберегла ще на багато поколінь пасічників. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією та неповторним даром землі та сонця.

Цього ж дня християни відзначають Преображення Господнє, яке в народі називають Яблучний Спас і за традицією в церквах освячують яблука та мед. Нехай добробут, радість творчості, стануть винагородою  бджолярам  за терпіння та працю, хай здійснюються Ваші мрії та надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров’я!

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА