23 серпня – День Державного Прапора України

Дата: 21.08.2020 09:19

Фото без описуШановні тальнівчани!

Райдержадміністрація та районна рада вітають вас із Днем Державного Прапора України!

Символічно, що напередодні Дня незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

То ж нехай серця наповнюються прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна спільна праця буде надійною запорукою розбудови та уславлення нашої рідної Тальнівщини та всієї України! Миру, добра, достатку, здоров’я Вам та Вашим родинам.

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА