1 вересня – День знань

Дата: 01.09.2020 10:34

Фото без описуДорогі педагоги, учні, студенти, батьки!

Тальнівська районна державна адміністрація та районна рада вітають

вас із чудовим святом — Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Свято знань дає можливість дорослим повернутися спогадами у свої золоті роки.

З особливим теплом ми згадуємо своїх вчителів та викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші педагоги, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА