Всеукраїнський фестиваль "Під Покровом Тризуба"

Дата: 02.09.2020 11:21

Фото без описуВсеукраїнський фестиваль "Під Покровом Тризуба" проходитиме у парку Перемога, що в Боярці, з 5 до 6 вересня.

На гостей очікує українська історія із тематичною концертною програмою, лекторіями, майстер-класами та військовими реконструкціями.

У програмі також - дитяча локація із різноманітними майстер-класами та народними забавлянками, виставкова алея, мілітарі-зона, фуд-корти, спортивна локація.

"Київщина глибоко пов’язана з традиціями України і є невід’ємною частиною її державотворчих процесів. Випромінює справжній український дух, який намагалися знищити вороги нашої нації. Але завдяки свідомим людям та фестивалю “Під Покровом Тризуба” цей дух відроджується", - додають організатори.

Фестиваль "Під Покровом Тризуба" проводитимуть вп'яте!