"Круглий стіл" щодо легалізації ринку праці

Дата: 02.09.2020 15:54

Фото без опису

31 серпня 2020 року в приміщенні Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ проведено «круглий стіл» щодо легалізації ринку праці за участю головного Державного інспектора Управління Держпраці Черкаської області Слинька А. М., в.о. директора Слободян Н. Б., начальника відділу взаємодії з роботодавцями Чубань Т. В. та інших фахівців.

Під час проведення заходу учасники обговорили ситуацію на ринку праці Тальнівщини, перелік послуг які надає служба зайнятості, заходи щодо сприяння зайнятості населення, передбачені ЗУ «Про зайнятість населення» та наслідки і відповідальність не задекларованої праці і шляхи упередження виявлення правопорушення для вчасного усунення.

Інформуємо, що наразі, Держпраці проводить масштабну інформаційну кампанію, головним завданням якої є донесення до відома роботодавців та населення про неприпустимість допуску до роботи без оформлення трудових відносин, про переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці.

За результатами засідання прийнято відповідні рекомендації щодо легалізації зайнятості в районі.

Тальнівська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості