12 вересня – День фізичної культури  і спорту України

Дата: 11.09.2020 15:12

Фото без описуШановні спортсмени, тренери, працівники фізкультури і спорту району! Тальнівська районна державна адміністрація та районна рада вітають вас з професійним святом.

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина.

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Нехай для кожного жителя району і фізкультура, і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Бажаємо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

Голова районної державної адміністрації                 Олександр ЦИМБАЛ

Голова районної ради                                            Валентина ЛЮБОМСЬКА