До уваги роботодавців та населення району

Дата: 09.10.2018 16:07

Фото без описуГотуємо кваліфікованих робітників !

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізовані навчальні заклади сучасного рівня для дорослого населення ( кому виповнилося 18 років), створені  для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

На сьогодні функціонує 11 таких закладів, які пропонують навчання за  83 професіями.

ЦПТО ДСЗ пропонує отримання професії в стислі терміни з застосуванням новітніх технологій, спеціалізованих програм та залученням до викладання професіоналів, індивідуальне навчання, комфортну атмосферу для людей різного віку, комфортабельні гуртожитки.

Ознайомтеся з пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на сторінці https://www.dcz.gov.ua/storinka/navchannya-za-napravlennyam-dsz, та зробіть правильний вибір та станьте успішними!