A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація

22 березня відзначається Всесвітній день води

Дата: 14.03.2019 16:17
Кількість переглядів: 399

Фото без описуЩорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду.

Більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел - річок, водосховищ, зокрема з Дніпра забезпечується водою близько 2/3 населення України.

Основними джерелами забруднення поверхневих водних об’єктів є стічні води.

Вода з річкової очищується до питної та транспортується до будинків і підприємств, а потім каналізаційні стоки після очистки повертаються знову до річок. Водоканали контролюють якість та склад води на кожному етапі циклу. Застарілість обладнання, щорічне збільшення концентрації забруднюючих речовин спричиняють повернення до річок недостатньо очищених вод. Використання неякісної води впливає як  на здоров’я окремих мешканців, так і  погіршує екологічний стан цілих регіонів.

З метою привернення уваги мешканців Тальнівського району до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів, виховання екологічно свідомого мислення Тальнівська районна державна адміністрація звертається до вас з проханням шанобливого ставлення до води. Зокрема, вживати заходів щодо її економного використання, користування у побуті безфосфатними миючими засобами та ін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування