Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує:

Дата: 29.01.2019 16:21

Фото без опису«До уваги жителів Тальнівського району!

Верховною Радою України призначено чергові вибори Президента України на 31 березня 2019 року.

Просимо Вас уточнити свої персональні дані та виборчу адресу, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тальнівської районної державної адміністрації.

Особливо це стосується:

громадян 1998-2001 року народження;

колишніх військовослужбовців строкової служби;

•

громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

•

громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в Міністерстві закордонних справ

•

які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, виборчій адресі, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

•

які у зв’язку з санаторним лікуванням, навчанням, роботою чи іншими подіями будуть знаходитись не за зареєстрованим місцем проживання, за бажанням можуть тимчасово (на період проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси (до заяви додаються документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування)

- (виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях (Донецька, Луганська обл., а також АР Крим), до заяви на тимчасову зміну місця голосування документи можуть не додавати).

Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Тальнівського району можуть за адресою:

Тальнівська районна державна адміністрація, вул. Соборна, 28, каб. 219 (ІІ поверх),

до 25 березня 2019 року включно !!!

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України!

Просимо завчасно потурбуватись про своє включення до списку виборців та державного Реєстру та у разі необхідності відвідати відділ ведення Державного реєстру виборців  !

Прийом громадян здійснюється щоденно крім вихідних згідно графіку роботи відділу.