12 серпня – День будівельника

Дата: 15.08.2018 16:25

Фото без опису Шановні будівельники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

На всіх етапах розвитку цивілізованого суспільства будівельна галузь була і залишається визначальною складовою технічного прогресу, підвищення добробуту людей. Завдяки людям цієї благородної професії розбудовувалась інфраструктура кожного населеного пункту, будівлі і вулиці набувають привабливого естетичного вигляду.

Глибока вдячність усім будівельникам району, ветеранам галузі за нелегку працю, професіоналізм, досвід та уміння, які роблять світ навколо нас красивішим і комфортнішим.

Бажаємо всім здоров’я, достатку, благополуччя, гідних проектів та  успіхів у здійсненні планів. Нехай у кожній вашій родині панує мир, любов і злагода.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко     Голова районної ради Валентина Любомська