Запршуємо на фестиваль «Перлина Fest»

Дата: 31.01.2019 16:27

Фото без опису VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» відбудеться у м. Києві 16 лютого 2019 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Фестиваль відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!», та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

До участі у конкурсі запрошуються дитячі та молодіжні творчі об’єднання (як творчі колективи, так і індивідуальні виконавці). Конкурс проводиться у п’яти жанрових номінаціях:

-        пісенний жанр;

-        iнструментальний жанр;

-        танцювальний жанр;

-        оригінальний жанр;

-        автентичний жанр;

-        патріотичний твір.

Конкурс проводиться у чотирьох вікових категоріях:

-        вікова категорія – 7-10 років;

-        вікова категорія – 11-13 років;

-        вікова категорія – 14-17 років;

-        четверта (тільки інструментальна номінація) 18-21 років.

Більше інформації на сайті http://www.perlyny.com.ua/