Робоча нарада щодо відзначення свята Дня незалежності України

Дата: 14.08.2018 16:28

14 серпня під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Клименка за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради відбулася розширена робоча нарада щодо відзначення Дня державного прапора та Дня незалежності України у Тальнівському районі. Урочисті заходи заплановано провести 23 серпня поточного року у Тальнівському районному будинку культури.

-Запрошуємо всіх небайдужих та зацікавлених осіб долучитися до організаційних питань. Керівництво райдержадміністрації завжди готове до діалогу та розгляне всі пропозиції від активної громадськості району та міста – зазначив Василь Петрович.